Domino šokių studija

Apie studiją

Studijos vadovė Diana Dranseikienė.

278009353_662465688182992_8387115465042181551_n

1998 metais gimė idėja įkurti klubą „Domino“. Klubo pavadinimas buvo sugalvotas kartu su kolegomis stovykloje Mokėtuose ir sujungė D. Dranseikienės bei jos sūnaus inicialus.

Klubas didžiuojasi savo pirmaisiais auklėtiniais, kurie iškovodavo prizines vietas įvairiose varžybose, – Svajūnu Girsku ir Karina Šerejute, Simonu Guobiu ir Auguste Grinyte. Jau vėliau Lietuvos čempionatų ir pirmenybių prizininkais yra tapę Klaudijus Mackonis ir Austėja Lukošiūtė, Davidas Shoenian ir Jurgita Balčiūnaitė, Ervinas Valskys ir Juventa Gečaitė, Liutauras Rinkevičius ir Milda Baronaitė, Adrijus Čyvas ir Skaistė Mykolaitytė, Klaudijus Kišūnas ir Enija Šlikaitė. Trenerė D. Dranseikienė didžiuojasi, kad daug klubo šokėjų ir patys tapo treneriais: Augustė Grinytė, Simonas Guobys, Vytenis Jackūnas, Rokas Simanavičius, Daiva Gerojimaitė, Eglė Razgūnaitė-Žiulpienė.

Klubas rengia miesto šventes, sportinių šokių reitingo varžybas (dabar jau tapusias tarptautinėmis) organziuoja seminarus, stovyklas šokėjams bei aplinkinių rajonų vaikams, o dėstyti kviečiami visame pasaulyje žinomi treneriai. Už šią veiklą tiek klubas, tiek jo trenerė yra ne kartą apdovanoti įvairiomis padėkomis.

Nuo 1999 metų klubas priklauso Lietuvos sportinių šokių federacijai.

 

 

 

„Domino“ klubas aktyviai dalyvauja ir kaimyninių šalių rengiamose varžybose, jose iškovota nemažai prizinių apdovanojimų. Taip pat „Domino“ šokėjai vyksta įvairias šventes, festivalius, rengia koncertines programas. Visiems yra įsiminę dalyvavimai miesto ir respublikinėse dainų šventėse, pasirodymai su koncertine programa Vokietijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Bulgarijoje.

c2a3228d0315f2b16da1db791afe8887